Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzią przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmują do wiasomośći, że przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /index_nowy.php on line 272

Wróć do Aktualności

2017-02-22

Crafter2Craftsmen - nowy Crafter z wizytą u rzemieślników w 28 krajach, w tym także w Polsce

Poznań, 22 lutego 2017 r. - Międzynarodowy sprawdzian jakości, podczas którego Crafter odwiedził najbardziej wyrafinowane rzemieślnicze manufaktury, dobiegł końca. Volkswagen Samochody Użytkowe wysłał nowego Craftera w podróż, która łącznie trwała 4 miesiące, a samochód pokonał w tym czasie 41.645 kilometrów i zawitał do 28 krajów w jednym celu - aby odwiedzić najbardziej niezwykłych rzemieślników i dowiedzieć się, co sprawia, że tak ważna jest dla nich perfekcja wykonywanej pracy. Ostatnim punktem na trasie Craftera była łódzka Manufaktura Czekolady - Chocolate Story, tym samym podróż Craftera dobiegła końca w Polsce, w kraju, w którym został wyprodukowany.

W ramach podróży pod hasłem "Crafter2Craftsmen" nowy Crafter zawitał dzisiaj do Manufaktury Czekolady w Łodzi. To pierwszy w Polsce zakład, w którym czekolada jest produkowana ręcznie bezpośrednio z ziaren kakaowca. Cały proces produkcji ma miejsce pod jednym dachem, bo tylko tak można zagwarantować niespotykany i intensywny smak prawdziwej czekolady. Do produkcji tabliczek czekolady, które powstają w Manufakturze Czekolady, nie używa się ani proszku kakaowego, ani innych półproduktów. ?W wypadku czekolady jest dokładnie tak, jak z sokiem wyciśniętym prosto z owocu ? jest bez porównania lepszy niż ten z koncentratu? ? mówi Tomasz Sienkiewicz, współwłaściciel Manufaktury Czekolady i jeden z jej założycieli.

?Nuty smakowe wywodzące się z ziarna kakao staramy się odpowiednio podkreślić przez dodatki takie jak: imbir, żurawina, kwiat soli morskiej i wiele innych. Jednocześnie wiemy, że każdy ma swoje własne czekoladowe marzenia. U nas można je spełnić! Możemy skomponować czekoladę na ?życzenie?. Dokładnie taką, o jakiej ktoś od zawsze marzył!? ? dodaje Krzysztof Stypułkowski, drugi z pomysłodawców i współwłaścicieli.

W podróż pod hasłem "Crafter2Craftsmen" nowy Crafter wyruszył z Hanoweru, gdzie znajduje się główna siedziba marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Tu samochód zjawił się w manufakturze Andreasa Berndta, który zajmuje się paleniem najczystszej gatunkowo kawy oraz mieszanek kaw, zwracając szczególną uwagę na zachowanie najwyższych standardów podczas procesu przygotowania ziaren.

Kolejnymi stacjami w podróży były Francja i Hiszpania. Crafter podążał w poszukiwaniu najbardziej oddanych swojemu rzemiosłu i najbardziej wyrafinowanych mistrzów ? zarówno w Europie, jak i w Maroku. W Szkocji odwiedził manufakturę, w której powstają mieszki będące elementem tradycyjnych dud, w Holandii złożył wizytę restauratorowi zabytkowych wiatraków, w Szwecji ? dostawcy kwiatów na królewski dwór oraz kowalowi wyrabiającemu siekiery.

Nowy Crafter został przystosowany do specjalnych potrzeb klientów jak żaden z jego poprzedników. Crafter, jako nowoczesny samochód dostawczy, jest jednocześnie praktyczny i ekonomicznym oraz potrafi sprostać wyzwaniom, które codzienność stawia przed ludźmi prowadzącymi własny biznes nawet na bardzo wysokim poziomie.

Carsten Sass, dyrektor ds. sprzedaży marki Volkswagen Samochody Użytkowe w Niemczech stwierdził: ?Stworzyliśmy nowego Craftera w ścisłej współpracy z jego użytkownikami, zwracając szczególną uwagę na jakość. Akcja ?Crafter2Craftsmen? ma pokazać, jak niezawodny jest nowy model, i że świetnie daje sobie radę nawet w najbardziej wyrafinowanych manufakturach?.

O podróży nowego Craftera można przeczytać na stronie www.crafter2craftsmen.com. Niemal 42.000 km, czyli więcej niż liczy równik i 28 krajów podczas jednej podróży. Crafter udowodnił, że jest samochodem niezawodnym i przydatnym przy wykonywaniu każdego zawodu, zarówno popularnego, jak i bardziej egzotycznego.

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Call Center:
22 223 15 19

dostępny od pn do pt w godz 9:00 - 19:00
oraz sobota 9:00 - 14:00

Szanowni Państwo,

W związku z awarią sieci telefonicznej w naszych salonach prosimy o bezpośredni kontakt z wybranym działem pod numerami komórkowymi.
Kontakt

Za utrudnienia przepraszamy.

schowaj
rozwiń